1. MENCI CLEMENT CRNČIĆ (1865-1930)

BAKAČEVA KULA, 1905.
bakropis u boji/papir, 68 x 88 cm, sign.d.d.k.: Menci Cl Crnčić

Procjena: 6.000-7.500 kuna

2. MILJENKO STANČIĆ (1926-1977)

VARAŽDIN II
sitotisak/papir, 35,5 x 67 cm, sign.d.d.k.: Stančić

Procjena: 2.500-3.000 kuna

3. MILJENKO STANČIĆ (1926-1977)

VARAŽDIN I
sitotisak/papir, 62,5 x 47 cm, sign.d.d.k.: Stančić

Procjena: 2.500-3.000 kuna

4. SLAVA RAŠKAJ (1877-1906)

STRUČAK CVIJEĆA, oko 1895.
akvarel/papir, 37,5 x 28,7 cm, sign.d.d.: S. pl. Raškaj

Procjena: 50.000-60.000 kuna

5. CHARLES SEARLES (1937)

PORTRET KĆERKE VANESSE, 1969.
akvarel/papir, 43 x 38 cm, sign.d.l.k.: Charles Searles 69

Procjena: 2.000-2.500 kuna

6. IVAN LOVRENČIĆ (1917-2003)

SVIJEĆA, OGLEDALO, KRUŠKE, ŠLJIVE U POSUDI, 1992.
akvarel/papir, 34 x 49 cm, sign.g.d.k.: I. L. 92.

Isklična cijena: 2.800 kuna

7. MIHOVIL KRUŠLIN (1882-1962)

DVA ČAMCA UZ OBALU
akvarel/papir, 25 x 35 cm, sign.d.l.k.: M. Krušlin

Isklična cijena: 3.000 kuna

8. ĐURO SEDER (1927)

BOGORODICA
gvaš/karton, 72 x 48 cm, sign.d.l.k.: SEDER

Isklična cijena: 5.000 kuna

9. DUBRAVKA BABIĆ (1951)

KORIDA 1992.
pastel, ulje/papir, 29 x 43 cm, sign.d.d.k.: Dubravka Babić 92

Isklična cijena: 5.000 kuna

10. DUBRAVKA BABIĆ (1951)

KORIDA 2, 1992.

Isklična cijena: 5.000 kuna

11. DUBRAVKA BABIĆ (1951)

KORIDA 3, 1992.

Isklična cijena: 5.000 kuna

12. MIHOVIL KRUŠLIN (1882-1962)

JABLANAC-UVALA ZAVRATNICA
ulje/platno, 80 x 109 cm, sign.d.d.k.: M. Krušlin

Procjena: 40.000-50.000 kuna

13. MIHOVIL KRUŠLIN (1882-1962)

MORSKI PEJZAŽ
ulje/platno, 35 x 55 cm, sign.d.d.k.: Krušlin

Isklična cijena: 7.500 kuna

14. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900-1962)

POGLED NA KRK, 1939.
ulje/platno, 46,5 x 57,5 cm, sign.d.d.k.: Šestić

Isklična cijena: 8.000 kuna

15. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900-1962)

AUTOPORTRET
ulje/platno, 44 x 34 cm, sign.d.d.k.: Šestić

Isklična cijena: 10.000 kuna

16. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900-1962)

POGLED S OBALE
ulje/šperploča, 48,5 x 66 cm, sign.d.l.k.: Šestić

Isklična cijena: 12.000 kuna

17. JEROLIM MIŠE (1890-1970)

DALMATINSKI PEJZAŽ
ulje/platno, 48 x 59 cm, sign.d.d.k.: J.Miše

Procjena: 48.000-55.000 kuna

18. HANA FLERIN-DUNATOV (1925)

TRG REPUBLIKE HRVATSKE
ulje/platno, 39 x 49 cm, sign.d.d.k.: H. Flerin-Dunatov

Isklična cijena: 3.000 kuna

19. MARIJAN JEVŠOVAR (1922-1998)

NA RIJECI, 1954.
ulje/platno, 61 x 73 cm, sign.d.d.k.: JEVŠOVAR 54

Procjena: 6.000-7.500 kuna

20. OSKAR HERMAN (1886-1974)

MOTIV IZ STARIH BRELA
ulje/platno, 55,3 x 79,2 cm, sign.d.l.k.: H

Isklična cijena: 30.000 kuna

21. FRANO ŠIMUNOVIĆ (1908-1995)

KAMENJAR, 1966.
ulje/šperploča, 63 x 105 cm, sign.d.d.k.: F. Šim

Isklična cijena: 45.000 kuna

22. OTON POSTRUŽNIK (1900-1978)

PLODOVI, 1968.
ulje/platno 102,5 x 72,5 cm, sign.g.l.k.: OP 68

Procjena: 20.000-30.000 kuna

23. BRUNO BULIĆ (1903-1990)

VENECIJA-CADORO, 1967.
ulje/platno, 66 x 95 cm, sign.d.d.k.: BULIĆ

Isklična cijena: 15.000 kuna

24. BRUNO BULIĆ (1903-1990)

MORSKI PEJZAŽ S ODBLJESKOM SUNCA
ulje/šperploča, 20 x 29 cm, sign.d.d.k.: BULIĆ

Isklična cijena: 2.500 kuna

25. FEDOR MALANČEC (1902-1985)

PRIRODA
ulje/platno, 49 x 64 cm, sign.d.d.k.: Malančec

Isklična cijena: 4.000 kuna

26. ANTUN MEZDJIĆ (1907-1981)

AUTOPORTRET
ulje/platno, 64 x 57 cm, sign.d.d.k.: A.M

Isklična cijena: 9.000 kuna

27. IVAN MIRKOVIĆ (1893-1988)

RIBARI KARTAJU
ulje/šperploča, 98 x 68 cm, sign.d.d.k.: MIRKOVIĆ

Isklična cijena: 10.000 kuna

28. ZLATKO PRICA (1916-2003)

IZ TARSKOG CIKLUSA, 1977.
ulje/platno, 70 X 50 cm, sign. d.d.k.: Prica 77

Isklična cijena: 18.000 kuna

29. ZLATKO PRICA (1916-2003)

U LAGUNI, 1982.
ulje/platno, 130 x 162, sign.d.d.k.: Prica 82.

Isklična cijena: 75.000 kuna

30. IVAN ŠIMETIĆ (1924-2009)

DUNJE NA TANJURU
ulje/šperploča, 20 x 32 cm, sign.d.d.k.: Šimetić

Isklična cijena: 1.600 kuna

31. IVAN ŠIMETIĆ (1924-2009)

KAMENITA VRATA
ulje/šperploča, 53 x 41 cm, sign.d.d.k.: Šimetić

Isklična cijena: 3.500 kuna

32. BOŽIDAR KOPIĆ (1926-1992)

SUTON
ulje/platno, 55 x 85,5 cm, sign.d.d.k.: Kopić

Procjena: 7.000-8.000 kuna

33. OTON GLIHA (1914-1999)

KRČKI PEJZAŽ
ulje/platno, 50 x 70 cm, sign.d.d.k.: O. GLIHA

Procjena: 13.000-15.000 kuna

34. MLADEN VEŽA (1916-2010)

BIOKOVSKI MOTIV, 1978.
ulje/platno, 64 x 73 cm, sign.d.l.k.: M. Veža 1978.

Procjena: 18.500-22.500 kuna

35. ANTUN BORIS ŠVALJEK (1951)

TRENING I, 1975.
ulje/platno, 180 x 135 cm, sign.d.l.k.: 1974//1975//BORIS ŠVALJEK

Procjena: 12.000-15.000 kuna

36. FERDINAND KULMER (1925-1998)

LETEĆA SFINGA, 1987.
akrilik/papir, 195 x 130 cm, sign.d.d.k.: KULMER//87

Procjena: 45.000-55.000 kuna

37. NIKOLA REISER (1918-2010)

TRI RUŽE U VAZI
ulje/platno, 80 x 57 cm, sign.d.d.k.: Reiser

Isklična cijena: 15.000 kuna

38. ĐURO PULITIKA (1922-2006)

SELO, 1989.
ulje/platno, 30 x 38 cm, sign.d.l.k.: D.Pulitika 89

Isklična cijena: 16.600 kuna

39. VESNA SOKOLIĆ (1924)

RASCVJETANA VOĆKA, 1990.
ulje/platno, 42 x 30 cm, sign.d.d.k.: Sokolić

Isklična cijena: 2.800 kuna

40. IVICA ŠIŠKO (1946)

ŽRTVENIK, 1989.
ulje/platno, 70 x 81 cm, sign.d.d.k.: I. Šiško 89

Isklična cijena: 11.000 kuna

41. NEBOJŠA UGLJEŠIĆ (1940-1985)

STARICA
ulje/platno, 65 x 80 cm

Isklična cijena: 7.500 kuna

42. IVICA PROPADALO (1950)

DVA SLONA I RIBA, 1985-86.
ulje/platno, 89 x 130 cm, sign.d.d.k.: Propadalo 85/86

Isklična cijena: 15.000 kuna

43. JOSIP BOTTERI DINI (1943)

HOMMAGE A BONINO DA MILANO, 1992.
akrilik/platno, 70 x 80 cm, sign.d.l.k.: J Botteri

Isklična cijena: 10.000 kuna

44. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934-2019)

PERPETUUM MOBILE, 1989.
ulje/platno, 60 x 70 cm, sign.g.d.k.: JORDAN//1989

Isklična cijena: 13.000 kuna

45. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934-2019)

PROSTOR ZA DVOJE
ulje/platno, 24 x 24 cm, sign.g.d.k.: JORDAN

Procjena: 4.500-5.500 kuna

46. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934-2019)

S ONE STRANE OGLEDALA

Procjena: 4.500-5.500 kuna

47. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934-2019)

VRIJEME ZA ČAJ
ulje/platno, 33 x 37 cm, sign.g.d.k.: JORDAN

Isklična cijena: 3.750 kuna

48. ŽELJKO LAPUH (1951)

NEPOKRETNE FIGURE, 1976.
ulje/platno, 37 x 47,5 cm, sign.d.d.k.: Lapuh 76

Isklična cijena: 4.500 kuna

49. JURE LABAŠ (1935)

SKUPINA, 1993.
ulje/platno, 60 x 50 cm, sign.d.d.k.: J.LABAŠ//93

Isklična cijena: 6.000 kuna

50. VILIM SVEČNJAK (1906-1993)

VAZA SA CVIJEĆEM
ulje/šperploča, 57 x 42 cm, sign.g.d.k.: Svećnjak

Isklična cijena: 7.000 kuna

51. ZLATAN VRKLJAN (1955)

UTVRĐENI GRAD, 1986-89.
ulje/platno, 50 x 65 cm, sign.d.d.k.: Vrkljan 86-89

Isklična cijena: 7.500 kuna

52. ZLATAN VRKLJAN (1955)

SAKRALNI MOTIV, 1988.
ulje/platno, 27 x 30 cm sign.d.sred.: Vrkljan 88

Isklična cijena: 2.500 kuna

53. ZLATAN VRKLJAN (1955)

ZELENI I INTERMEZZO, 1985.
ulje/platno, 50 x 66 cm, sign. d.l.k.: Vrkljan 85

Isklična cijena: 7.500 kuna

54. MUNIR VEJZOVIĆ (1945)

NA TERASI, 1990.
ulje/lesonit, 38 x 48 cm, sign.g.d.k.: M. Vejzović//90

Isklična cijena: 4.500 kuna

55. MUNIR VEJZOVIĆ (1945)

SAKRALNI MOTIV, 1989.
ulje/platno, 116 x 140 cm, sign.d.d.k.: Munir Vejzović 1989

Isklična cijena: 25.000 kuna

56. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934-2019)

VIA CRUSSIS, 1992.
ulje/platno, 100 x 130 cm, sign.d.d.k.: JORDAN

Isklična cijena: 45.000 kuna

57. VLADIMIR MEGLIĆ (1955)

NASMJEŠENE MASKE, 1992.
ulje/šperploča, 35 x 52 cm, sign.d.l.k.: Meglić//1992

Isklična cijena: 3.800 kuna

58. TIHOMIR LONČAR (1953)

PEJZAŽ, 1986.
ulje/platno, 54 x 65 cm, sign.d.d.k.: Lončar 86

Isklična cijena: 5.000 kuna

59. TIHOMIR LONČAR (1953)

MALI PEJZAŽ, 1984.
ulje/šperploča, 23 x 53 cm, sign.d.d.k.: Lončar 84

Isklična cijena: 1.500 kuna

60. TIHOMIR LONČAR (1953)

ZAGORSKI PEJZAŽ, 1986.
ulje/platno, 80 x 150 cm, sign.d.l.k.: Lončar

Isklična cijena: 15.000 kuna

61. TIHOMIR LONČAR (1953)

USKI PROLAZ, 1986.
ulje/platno, 65 x 46 cm, sign.d.d.k.: Lončar 86

Isklična cijena: 6.000 kuna

62. NINA LASTA

SAN, 1990.
ulje/platno, 73 x 55 cm, sign.d.l.k.: LASTA

Isklična cijena: 4.000 kuna

63. NINA LASTA

IZVOR, 1988.
ulje/platno, 73 x 55 cm, sign.d.d.k.: LASTA

Isklična cijena: 4.000 kuna

64. NINA LASTA

DJEVOJKA SA PTICAMA
ulje/platno, 100 x 69 cm, sign.d.l.: LASTA

Isklična cijena: 7.500 kuna

65. NINA LASTA

MAJKA I DIJETE, 1989.

ulje/platno, 40 x 30 cm, sign.d.l.k.: LASTA

Isklična cijena: 2.200 kuna

66. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983)

S AUTOPUTA I, 2008.
ulje/aluminij, 76 x 100 cm, sign.d.d.k.: A.Ivanišić 2008

Isklična cijena: 4.500 kuna

67. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983)

S AUTOPUTA II, 2008.

Isklična cijena: 4.500 kuna

68. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983)

S AUTOPUTA III, 2008.

Isklična cijena: 4.500 kuna

69. LOVRO FINDRIK (1926-1997)

ŽENSKI AKT
bronca, vis. 170 cm

Isključna cijena: 45.000 kuna

70. VANJA RADAUŠ (1906-1975)

JAMNIČANKA, 1950.
bronca, vis. 68,5 cm, sign. na poleđini: V.RADAUŠ 1/6

Isklična cijena: 30.000 kuna