1. MILJENKO STANČIĆ (1926.-1977.)

VARAŽDIN I
sitotisak/papir, 35,5×67 cm, sign.d.d.k.: Stančić

Procjena: 2.500 – 3.000 kuna

2. MILJENKO STANČIĆ (1926.-1977.)

VARAŽDIN II
sitotisak/papir, 62,5×47 cm, sign.d.d.k.: Stančić

Procjena: 2.500 – 3.000 kuna

3. SLAVA RAŠKAJ (1877.-1906.)

GRANČICA LJEŠNJAKA, 1893.
olovka/papir, 22,5×22,5 cm, sign.d.d.: Slava //93

Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

4. BOGUMIL CAR (1891.-1969.)

STUDIJA ZA AMAZONKU, 1925.
grafit/papir, 51×32,7 cm, sign.d.d.k.: B.Car//1925

Procjena: 3.000 – 3.500 kuna

5. JURE LABAŠ (1935.)

FUTURISTIČKI AKT
kombinirana tehnika/papir, 28,5×41 cm, sign.d.d.k.: LABAŠ

Procjena: 2.000 – 2.400 kuna

6. ZLATAN VRKLJAN (1955.)

LEŽEĆI AKT, 1990.
akvarel/papir, 48×69 cm, sign. d. sred.: Vrkljan 90

Isklična cijena: 3.000 kuna

7. IVAN LOVRENČIĆ (1917.-2003.)

MRTVA PRIRODA S MAČKOM I OGLEDALOM
tempera/papir, 41×60,5 cm, sign.g.l.: I.L. 72.

Procjena: 3.000 – 3.500 kuna

8. NIKOLA REISER (1918.-2010.)

CVIJEĆE U VAZI
gvaš/papir, 64×46 cm, sign.d.d.k.: Reiser

Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

9. JOSIP VANIŠTA (1924.-2018.)

NA PLAŽI
pastel/papir, 27×40,6 cm, sign.d.d.k.: J.V.

Isklična cijena: 4.500 kuna

10. LJUBO BABIĆ (1890.-1974.)

MRTVA PRIRODA S VRČEM I POVRĆEM
gvaš/papir, 34,5×49 cm, sign.d.l.k.: LJ.B.

Isklična cijena: 20.000 kuna

11. FERDO KOVAČEVIĆ (1870.-1927.)

POTOK U ŠUMI
uljni pastel/papir, 51×53,5 cm, sign.d.d.k.: F.Kovačević

Procjena: 12.000 – 15.000 kuna

12. MIROSLAV KRALJEVIĆ (1885.-1913.)

KRAJOLIK S OGRADOM, oko 1911.
ulje/platno, 38×46 cm

Procjena: 370.000 – 400.000 kuna

13. NEPOZNATI AUTOR

FERDINAND ERZHERZOG VON OSTERREICH, oko 1780.
ulje/platno, 86×74 cm

Procjena: 18.500 – 22.500 kuna

14. NEPOZNATI AUTOR

MARIJA BEATRIX ERBTOCKHTER HERCULES III, oko 1780.
ulje/platno, 86×74 cm

15. DUŠAN KOKOTOVIĆ (1888.-1953.)

PORTRET MUŠKARCA, 1917.
ulje/platno, 100×70 cm, sign.d.l.k.: D.Kokotović 917

Procjena: 20.000 – 25.000 kuna

16. VLADIMIR BECIĆ (1886-1954.)

PORTRET GOSPOÐE, 1943.
ulje/platno, 80×60 cm, sign.g.d.k.: Vlad.Becić 943

Procjena: 22.500-27.000 kuna

17. MIHOVIL KRUŠLIN (1882.-1962.)

PEJZAŽ II
ulje/platno, 35×52 cm, sign.d.d.k.: M. Krušlin

Procjena: 11.000 – 15.000 kuna

18. MIHOVIL KRUŠLIN (1882.-1962.)

PEJZAŽ (IZ AFRIKE), 1957.
ulje/platno, 33×44 cm, sign.d.d.k.: M.Krušlin

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

19. KRSTO HEGEDUŠIĆ (1901.-1975.)

PODRAVSKO SELO
ulje/platno, 64×91 cm

Procjena: 22.500 – 30.000 kuna

20. SLAVKO TOMERLIN (1892.-1981.)

ŽETVA, 1957.
ulje/lesonit, 55×83 cm, sign.d.d.k.: Slavko Tomerlin

Procjena: 4.000 – 5.000 kuna

21. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900.-1962.)

DVA ČAMCA
ulje/platno, 32×45 cm, sign.d.d.k.: Šestić

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

22. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900.-1962.)

POGLED NA SELO
ulje/platno, 33,5×44,5 cm, sign.d.d.k.: Šestić

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

23. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900.-1962.)

ZIMA NA TOMISLAVCU
ulje/platno, 38,4×48,4 cm, sign.d.l.k.: Šestić

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

24. LJUDEVIT ŠETIĆ (1900.-1962.)

NA RIJEČNOM RUKAVCU
ulje/platno, 32×46 cm, sign.d.d.k.: Šestić

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

25. MARIJAN JEVŠOVAR (1922.-1998.)

NA RIJECI
ulje/platno, 61×73 cm, sign.d.d.k.: JEVŠOVAR 54

Procjena: 6.000 – 7.500 kuna

26. VJEKOSLAV PARAČ (1904.-1986.)

TRABAKUL, 1965.
ulje/platno, 72×100 cm, sign.d.l.k.: V.Parač

Procjena: 10.000 – 15.000 kuna

27. OSKAR HERMAN (1886.-1974.)

MOTIV IZ STARIH BRELA
ulje/platno, 55,3×79,2 cm, sign.d.l.k.: H

Isklična cijena: 30.000 kuna

28. MILJENKO STANČIĆ (1926.-1977.)

KROVOVI (VIZURA CRKVE)
ulje/platno, 60×81 cm, sign.d.l.k.: Stančić

Procjena: 50.000 – 60.000 kuna

29. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934.-2019.)

PROSTOR ZA DVOJE
ulje/platno, 24×24 cm, sign. g.d.k.: JORDAN

Procjena: 4.500 -5.500 kuna

30. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934.-2019.)

S ONE STRANE OGLEDALA

Procjena: 4.500 -5.500 kuna

31. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934.-2019.)

VRATA PALAČE
ulje/platno, 100×130 cm, sign.d.d.k.: Jordan

32. ZLATKO PRICA (1916.-2003.)

U LAGUNI, 1982.
ulje/platno, 130×162 cm, sign.d.d.k.: Prica82.

Procjena: 90.000 – 120.000 kuna

33. BOŽIDAR KOPIĆ ( 1926.-1992.)

SUTON
ulje/platno, 55×85,5 cm,  sign.d.d.k.: Kopić

Procjena: 7.000 -8.000 kuna

34. OTON GLIHA (1914.-1999.)

KRČKI PEJZAŽ
ulje/platno, 50×70 cm, sign.d.d.k.:O.GLIHA

Procjena: 13.000 – 15.000 kuna

35. MLADEN VEŽA (1916.-2010.)

BIOKOVSKI MOTIV, 1978.
ulje/platno, 64×73 cm, sign.d.l.k.: M.Veža 1978.

36. MLADEN VEŽA (1916.-2010.)

MRTVA PRIRODA SA ŠIPCIMA U KARTOLIĆU, 1975.
ulje/platno; 73×60 cm, sign.d.l.k.: M.Veža

Isklična cijena: 16.000 kuna

37. JOVAN / IVAN HENIĆ (20 st. )

VEDUTA
ulje/platno, 70×59 cm, sign d.d.k.: HENIĆ

Procjena: 2.000 -2.500 kuna

38. NIKOLA REISER (1918.-2010.)

TRI RUŽE U VAZI
ulje/platno, 80×57 cm, sign.d.d.k.: Reiser

39. ANTUN BORIS ŠVALJEK (1951.)

TRENING I, 1975.
ulje/platno, 180×135 cm, sign.d.l.k.: 19741975BORIS ŠVALJEK

40. FERDINAND KULMER ( 1925.-1998.)

LETEĆA SFINGA , 1987.
akrilik/papir, 195×130 cm, sign d.d.k.: KULMER//87

Procjena: 45.000 -55.000 kuna

41. ZLATAN VRKLJAN (1955.)

JUDITA, 1986.
ulje/platno, 195×145 cm, sign d.d.k.: Vrkljan 86

Procjena: 37.000 -45.000 kuna

42. ZLATAN VRKLJAN ( 1955.)

SLIKAR SA CVIJEĆEM, 1985.
ulje/platno, 95×70 cm, sign. g.l.k.: Vrkljan 85

Procjena: 9.000 – 11.000 kuna

43. ALI SHAMSI (1964. )

POSTANAK (IZ CIKLUSA POSTANAK ZEMLJE) , 2018.
ulje/platno kaširano na karton, 39×29 cm,

Isklična cijena: 7.500 kuna

44. ŽELJKO KIPKE (1953.)

LIBRO DEL ARENA, 1990.
ulje/platno, 150×135 cm

Procjena: 37.000 -45000 kuna

45. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983.)

S AUTOPUTA 1, 2008.
ulje/aluminij, 76×100 cm, sign.d.d.k.: A.Ivanišić

Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

46. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983.)

S AUTOPUTA 2, 2008.

Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

47. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983.)

S AUTOPUTA 3, 2008.

Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

48. ANTUN AUGUSTINČIĆ (1900.-1979.)

TORZO, 1952.
bronca, visina 70 cm

Procjena: 90.000 – 100.000 kuna