1. MENCI CLEMENT CRNČIĆ (1865-1930)
VINODOLSKA CESTA
bakropis/papir, 34×47 cm
sign. d.sred.: Vinodolska cesta ; d.d.k.: Menci Cl Crnčić
Procjena: 250 – 350 Eura
2. GUSTAV KLIMT (1862 – 1918)
LEŽEĆI AKT
litografija/papir, 38×56 cm
sign. u motivu d.l.: Gustav//Klimt//Nachlass
Procjena: 700 – 1000 Eura
3. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)
IZ CIKLUSA “OČI STRAHA”, 1984.
linorez/papir, 56×39 cm
sign. d.d.k.: Murtić 84
Procjena: 200 – 300 Eura
4. IVO KALINA (1925 – 1995)
BUKET U VAZI, 1971.
sitotisak/papir, 65×48,5 cm
sign. d.d.k.: I. Kalina 71
Procjena: 130 – 200 Eura
5. JOSIP GENERALIĆ (1935 – 2004)
SELO ZIMI SA SNJEGOVIĆEM, 1993.
svilotisak, akvarel/papir, 33,5×40 cm
sign. d.d.k.: Josip Generalić 1993
Procjena: 130 – 200 Eura
6. MERSAD BERBER (1940 – 2012)
ALEGORIJA X
grafika/papir, 55×76 cm
sign. d.d.k.: ALEGORIJA X Berber M
Procjena: 300 – 400 Eura
7. JOSIP BOTTERI DINI (1943)
SAKRALNI MOTIV
sitotisak/papir, 49,5×40,5 cm
sign. d.d.k.: Botteri
Procjena: 150 – 200 Eura
8. JOSIP BOTTERI DINI (1943)
SPLIT/DUBROVNIK, 1996.
sitotisak/papir (2 grafike), 40×28 cm
sign. d.d.k.: Botteri
Procjena: 200 – 300 Eura
9. JULIJUS KAHRER (19.st.)
ANIMIR DAMA
ulje/platno, 80×34 cm
sign. d.l.k.: Jul. Kahrer
Procjena: 700 – 900 Eura
10. EDUARD VON GRUTZNER (1846 – 1925)
OPAT U BIJELOM HABITU, 1884.
ulje na drvu, 35x 29 cm
sign. d.d.k.: Ed. Grutzner 84.
Procjena: 4000 – 6000 Eura
11. EDUARD VON GRUTZNER (1846 – 1925)
BISKUP U CRVENOM HABITU, 1900.
ulje na platnu, 48,5×40,5 cm
sign. d.l.k.: Ed Grutzner 1900.
Procjena: 7000 – 9000 Eura
12. ZVONIMIR MUŠIĆ (1895-1984.))
TUNERE
ulje/šperploča, 45×54 cm
sign. d.l.k.: Mušić; d.d.k.: Mušić
Procjena: 350 – 500 Eura
13. ORAD SEMNUR (20. st.)
ZIMA, 1927.
ulje/platno, 25×40 cm
sign. d.l.k.: Orad Semnur 1927
Procjena: 200 – 300 Eura
14. NEPOZNATI AUTOR (20.st.)
NA RIJECI U SUMRAKU
ulje/platno, 37,5×71,5 cm
sign. d.d.k.: ŠESTAK
Procjena: 200 – 300 Eura
15. GABRIJEL JURKIĆ (1886 – 1974)
PROLJETNO BUĐENJE, 1938.
ulje/ljepenka, 48×32 cm
sign. d.d.k.: G. J. 1938.
Procjena: 2000 – 2500 Eura
16. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)
KOMPOZICIJA NA BIJELOJ PODLOZI, 1961.
kombinirana tehnika na papiru, 55,5×75,5 cm
sign. sred. dolje: Murtić//961
Procjena: 2500 – 3000 Eura
17. DUŠAN DŽAMONJA (1928 – 2009)
CRTEŽ, 1959
tuš u boji, kreda/papir, 50×35 cm
sign. d.l.k.: Džamonja 59
Procjena: 2300 – 3000 Eura
18. DUŠAN DŽAMONJA (1928 – 2009)
RITAM, 1974.
metal, drvo, plexiglas, 12,3×12,5
Procjena: 1800 – 2200 Eura
19. NIKOLA REISER (1918 – 2010)
MRTVA PRIRODA, 1965.
ulje, novinski papir/platno, 28,5×38 cm
sign. d.d.k.: Reiser
Isklična cijena: 1500 Eura
20. MILJENKO STANČIĆ (1926 – 1977)
OBITELJ ZA STOLOM
ulje/platno, 65×81,4 cm
sign. g.d.: MStančić
Isklična cijena: 9000 Eura
21. MILJENKO STANČIĆ (1926 – 1977)
STARA MAGIČNA ULICA
ulje/platno, 66×82 cm
Isklična cijena: 8000 Eura
22. JOZO JANDA (1911 – 1999)
OGNJIŠĆE, 1979.
ulje/lesonit, 79×54 cm
sign. d.k.k.: Jozo Janda
Procjena: 800 – 1000 Eura
23. JOZO JANDA (1911 – 1999)
SMEĐA POLJA
ulje/platno, 65×80 cm
sign. d.d.k.: Jozo
Procjena: 800 – 1000 Eura
24. JOZO JANDA (1911 – 1999)
NEMIRNI KRAJOLIK, 1990.
ulje/šperploča, 90×66 cm
sign. d.d.k.: Jozo Janda
Procjena: 800 – 1000 Eura
25. JOZO JANDA (1911 – 1999)
POŽEŠKA KOTLINA, 1975.
ulje/platno, 50×70 cm
sign. d.d.k.: Jozo Janda
Procjena: 700 – 1000 Eura
26. JOZO JANDA (1911 – 1999)
PEJZAŽ
ulje/platno, 35×46 cm
sign. d.d.k.: Jozo
Procjena: 500 – 700 Eura
27. STJEPAN STOLNIK (1931 – 2001)
MLADCI U ŠKEDNJU, 1966.
ulje/platno, 41×58,5 cm
sign. d.d.k.: Stolnik Stjepan 1966
Procjena: 400 – 600 Eura
28. MARIJAN NAPAN (1951)
ŽITNO POLJE
ulje na staklu, 39×49 cm
sign. d.d.k.: Napan M.
Procjena: 300 – 400 Eura
29. FRANJO VUJČEC (1939 – 2015)
NEMOĆ, 1981.
ulje na staklu, 47,5×58,5 cm
sign. l. sredina: F. Vujčec 1981
Procjena: 400 – 600 Eura
30. STJEPAN VEČENAJ (1928 – 2000)
MRTVA PRIRODA S VRČEM, 1978.
ulje na staklu, 37×34 cm
sign. d.d.k.: Stjepan Večenaj//1978
Procjena: 400 – 600 Eura
31. NEPOZNATI AUTOR (20. st.)
OREZIVANJE, 1976.
ulje na staklu, 39×49 cm
sign. d.d.k.: D. Žanić 76.
Procjena: 300 – 400 Eura
32. IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932 – 2004)
PROCESIJA
ulje na staklu, 44×38,5 cm
sign. d.d.k.: Lacković Ivan Croata
Procjena: 800 – 1200 Eura
33. IVO KALINA (1925 – 1995)
KALE U STAROM GRADU, 1970
ulje/platno, 100×70 cm
sign. d.d.k.: I. Kalina//70
Procjena: 2000 – 3000 Eura
34. IVO KALINA (1925 – 1995)
BRODICE, 1971.
ulje/platno, 70×90 cm
sign. d.l.k.: I. Kalina
Procjena: 3000 – 4000 Eura
35. IVO KALINA (1925 – 1995)
KUĆA, 1989.
pastel/papir, 17,5×12 cm
sign. d. sredina: Kalina 89
Procjena: 150 – 200 Eura
36. IVO KALINA (1925 – 1995)
BRODICA, 1984.
pastel/papir, 41×28,5 cm
sign. d.d.k.: 84//Kalina
Procjena: 400 – 600 Eura
37. IVO KALINA (1925 – 1995)
BRODICA, 1984.
pastel/papir, 41×28,5 cm
sign. d.d.k.: Kalina 84
Procjena: 400 – 500 Eura
38. IVO KALINA (1925 – 1995)
ŽENSKI AKT, 1993.
pastel/papir, 34,5×24,5 cm
sign. d.d.k.: Kalina 93
Procjena: 250 – 350 Eura
39. VLADIMIR POTOČNJAK (1924 – 1997)
MORSKI PEJZAŽ
ulje/platno, 60×79,5 cm
sign. d.d.k.: Potočnjak
Procjena: 800 – 1000 Eura
40. VLADIMIR POTOČNJAK (1924 – 1997)
KRŠKI PEJZAŽ
tuš, akvarel/papir, 34×49 cm
sign. d.l.k.: VPotočnjak
Procjena: 200 – 300 Eura
41. VLADIMIR POTOČNJAK (1924 – 1997)
CVIJEĆE, 1973.
ulje/šperploča, 69×48,5 cm
sign. d.d.k.: V Potočnjak//1973
Procjena: 350 – 500 Eura
42. MATE SOLIS (1935 – 2019)
RIJEČKI MOTIV – KORZO
kombinirana tehnika/papir, 47×32 cm
sign. d.d.k.: Solis
Procjena: 400 – 600 Eura
43. CATA DUJŠIN RIBAR (1897 – 1994)
MASLINE, 1960.
ulje/šperploča, 68×49,5
sign. d.d.k.: C. Dujšin//60
Procjena: 800 – 1000 Eura
44. IVAN ŠIMETIĆ (1924 – 2009)
RIJEČNI RUKAVAC
ulje/platno kaširano na lesonit, 28,5×38 cm
sign. d.d.k.: Šimetić I.
Isklična cijena: 250 Eura
45. VILKO ŠEFEROV (1895 – 1974)
PRIMORSKI MOTIV
kombinirana tehnika/šperploča, 33×43,5 cm
sign. d.l.k.: Šeferov
Procjena: 400 – 500 Eura
46. NIKOLA REISER (1918 – 2010)
RUŽE, 1982.
ulje/platno, 92×63 cm
sign. d.d.k.: Reiser
Procjena: 1200 – 1600 Eura
47. NIKOLA REISER (1918 – 2010)
BUKET U VAZI, 1975.
kombinirana tehnika/papir, 62×44 cm
sign. d.d.k.: Reiser 75
Procjena: 400 – 600 Eura
48. NIKOLA REISER (1918 – 2010)
BUKET U VAZI II, 1978.
kombinirana tehnika/papir, 61,5×41,5 cm
sign. d.l.k.: Reiser 78
Procjena: 400 – 600 Eura
49. NIKOLA REISER (1918 – 2010)
RUŽE U ZELENOJ VAZI, 1976.
ulje/platno, 110×68 cm
sign. d.d.k.: Reiser
Procjena: 2000 – 3000 Eura
50. MERSAD BERBER (1940 – 2012)
ŽAŠTITNICA, 1980-82.
ulje/platno, 39×33 cm
sign. d.d.: BERBER
Procjena: 2500 – 3000 Eura
51. MERSAD BERBER (1940 – 2012)
DJEVOJKA I KONJ, 1986.
kombinirana tehnika, pastel/papir, 41,5×28,5 cm
sign. d. sredina: Mersad Berber//1986
Isklična cijena: 600 Eura
52. MATKO TREBOTIĆ (1935)
OTOČKI KRAJOLIK, 2007.
kombinirana tehnika/platno, 40×52 cm
sign. d. sredina: M//TREBOTIĆ//07
Procjena: 600 – 800 Eura
53. JULIJE KNIFER (1924 – 2004)
MEANDAR, 1987.
sitotisak/papir, 25×35 cm
sign. d.l.: Epreuve d’ artiste 1987; d.d.k.: J. Knifer
Procjena: 1500 – 2000 Eura
54. ANTUN BORIS ŠVALJEK (1951 – 2023)
PROLISTALO RASPELO, 1990.
ulje/platno, 115×145 cm
sign. d.d.: A. B. ŠVALJEK/A. D. MCMXC
Procjena: 2000 – 3000 Eura
55. MARČELO BRAJNOVIĆ (1934 – 2021)
DJEVOJKA S RUŽOM, 1991.
ulje/platno, 145×125 cm
sign. d. sredina: BRAJNOVIĆ//N. 1991
Procjena: 2000 – 3000 Eura
56. NIKOLA KOYDL (1939 – 2020)
CRNI KRAJOLIK, 1979-80.
ulje/platno, 115×150 cm
sign. d.l.k.: KOYDL 80
Procjena: 4000 – 6000 Eura
57. NIKOLA KOYDL (1939 – 2020)
ŽUTI OBLIK, 1977/78.
akrilik/platno, 150×115 cm
sign. d.d.k.: KOYDL 77-78
Procjena: 4000 – 6000 Eura
58. IVICA ŠIŠKO (1946)
SVEČANA, 1990.
akrilik, ulje/platno, 97×110 cm
sign. d.d.k.: I. ŠIŠKO 90
Procjena: 3000 – 4000 Eura
59. ZORISLAV DREMPETIĆ HRČIĆ (1934 – 2018)
TRI GRACIJE NA INSULI, 1989 – 1990.
akrilik, jajčana tempera na platnu, 100×150 cm
sign. d.d.k.: DREMPETIĆ 1989-90.
Procjena: 2000 – 3000 Eura
60. FERDINAND KULMER (1925 – 1998)
ŽENA S JEDNOROGOM, 1983.
akrilik, ulje/platno, 195×130 cm
sign. d.d.k.: KULMER 83
Procjena: 6000 – 8000 Eura
61. VLADIMIR DODIG TROKUT (1949 – 2018)
PEJZAŽ U POTRAVLJU, 1999.
ulje/platno, 73×100 cm
Procjena: 2300 – 3000 Eura
62. HINKO JUHN (1891 – 1940)
ŽENSKI AKT
gips, visina 125 cm
Procjena: 5000 – 6000 Eura