1. MILJENKO STANČIĆ (1926-1977)

ZA STOLOM sitotisak/papir, 61×86,5 cm, sign.d.d.k.: Stančić

Procjena: 3.000 – 3.600 kuna

2. SALVADOR DALI (1904-1989)

BEHOLD, THOU ART FAIR, 1972. kolorirani bakropis, zlatna prašina/papir, 51,5×31,5 cm, sign.d.d.k.: Dali Procjena: 3.500 – 4.500 kuna

3. MILIVOJ UZELAC (1897-1977)

SLATKE IGRE II olovka, akvarel/papir, 35×20 cm Procjena: 7.000 – 9.000 kuna

4. MILJENKO STANČIĆ (1926-1977)

ŽENA monotipija/papir, 32,7×26,5 cm Procjena: 4.000 – 5.000 kuna

5. NIKOLA REISER (1918-2010)

ŽENSKI AKT, 1963. akvarel, tuš/papir, 34×30 cm, sign.d.d.k.: Borisu Nikola; dlk.: 22.X.1963 Procjena: 3.000 – 3.500 kuna

6. ZLATKO PRICA (1916-2003)

PLODOVI ZEMLJE, 1961. akvarel/papir, 50×70 cm, sign.d.d.k.: Prica 61 Procjena: 4.000 – 5.000 kuna

7. IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932-2004)

PODRAVSKO SELO kombinirana tehnika/papir, 45×65,3 cm, sign.d.d.k.: Ivan Lacković Croata Procjena: 2.500 – 3.000 kuna

8. ALBERT KINERT (1919-1987)

IZ PRIRODE, 1977. gvaš, akvarel/papir, 67×67 cm, sign.d.d.:A.Kinert 1977. Procjena: 3.800 – 5.000 kuna

9. MENCI CLEMENT CRNČIĆ (1865-1930)

AKT DJEVOJKE, 1917. pastel/karton, 47,5×29,5 cm, sign.d.l.k.: M.Cl.Crnčić//1917 Procjena: 15.000 – 18.000 kuna

10. LJUBO BABIĆ (1890-1974)

GOSPOĐICA JELOVŠEK, 1919. pastel/tonpapir, 43,1×35,4 cm, sign.d.d.k.:Ljubo Babić; verso: Glava djevojčice s bijelom mašnom Procjena: 4.500 – 5.500 kuna

11. LJUBO BABIĆ (1890-1974)

OREBIĆ, 1957. pastel/papir, 40,5×55 cm, sign.d.d.k.: Orebić1957//LJ.B Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

12. MERSAD BERBER (1949-2010)

DVIJE STUDIJE IZ CIKLUSA TEMPO SECONDO, 1980-te kombinirana tehnika/papir, 34×25,5/40,5×30 cm, sign.d.d.k.: Borisu//Vižintinu//M.BERBER; Berber Procjena: 12.000 – 15.000 kuna

13. MATKO TREBOTIĆ (1935)

GUNDULIĆEV SAN kombinirana tehnika/papir, 46,5×34,7 cm Procjena: 3.000 – 4.000 kuna

14. EDO MURTIĆ (1921-2005)

APSTRAKTNO, 1981. emajl/lim, 54,5×48,5 cm, sign.d.d.k.: Murtić 81 Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

15. EDO MURTIĆ (1921-2005)

APSTRAKTNA II, 2002. gvaš/papir, 33,2×46 cm, sign.d.d.k.: 02//EMurtić Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

16. EDO MURTIĆ (1921-2005)

U OČEKIVANJU NADE, 1960. gvaš/papir, 22,5×34 cm, sign.g.d.k.: Murtić 960 Procjena: 3.000 – 3.500 kuna

17. EDO MURTIĆ (1921-2005)

VRATA U NEPOZNATO, 1960. gvaš/papir, 51,5×69 cm, sign.d.sredina: Murtić 1960 Procjena: 9.000 – 11.000 kuna

18. EDO MURTIĆ (1921-2005)

BRODICE U LUCI, 1951. tempera/papir, 29×39,5 cm, sign.d.d.k.: Murtić 51 Procjena: 7.000 – 8.000 kuna

19. EDO MURTIĆ (1921-2005)

OTOCI, 1957. akvarel/papir, 50×68 cm, sign.d.d.k.: Murtić//957 Procjena: 10.000 – 12.000 kuna

20. EDO MURTIĆ (1921-2005)

RADOST ŽIVOTA, 1969. gvaš/papir, 70,5×50 cm, sign.d.l.k.: Murtić 69 Procjena: 9.000 – 11.000 kuna

21. IVO ŠEBALJ (1912-2002)

GITARIST tempera/papir, 98×67 cm Procjena: 11.000 – 15.000 kuna

22. VILKO ŠEFEROV (1895-1974)

KOMPOZICIJA II, 1962. tempera/platno, 91×73 cm, sign.d.l.k.: V.Šeferov 62 Procjena: 8.000 – 10.000 kuna

23. NIVES KAVURIĆ KURTOVIĆ (1938-2016)

TRI KONJA, oko 1967. tempera/papir, 66×93 cm, sign.d.d.k.: NIVES K-K Procjena: 6.000 – 7.000 kuna

24. JULIJE KNIFER (1924-2004)

MEANDAR, 1960. sitotisak/papir, 24,9×35 cm, sign.d.l.k.: Knifer/60 Procjena: 5.500 – 7.500 kuna

25. TOMISLAV HRUŠKOVEC (1934-1999)

RIBA, 1962. kombinirana tehnika/papir, 25×40 cm sign.d.d.k.: Hruškovec 62 Procjena: 4.000-5.000 kuna

26. MIROSLAV ŠUTEJ (1936-2005)

MOBILNI KOLAŽ tempera/papir, 70×100 cm Procjena: 1o.ooo-12.ooo kuna

27. MARINO TARTAGLIA (1894-1984)

ZAMOTANE RUŽE voštani pastel/papir, 35,3×50,5 cm sign.g.l.k.: tartaglia Procjena: 7.000-8.000 kuna

28. ZLATKO PRICA (1916-2003)

DVOJE (TARSKI CIKLUS), 1972. tempera/papir, 96×68,5 cm sign.d.d.k.: Prica 72 Isklična cijena: 18.000 kuna

29. ZLATKO PRICA (1916-2003)

METAMORFOZE, 1965. tempera/papir, 45,5×65,5 cm sign.d.d.k.: Prica 65 Isklična cijena: 12.000 kuna

30. ZLATKO PRICA (1916-2003)

IZ TARSKOG CIKLUSA, 1972. tempera/papir, 47,5×64,5 cm sign.d.d.k.: Prica 72 Isklična cijena: 12.000 kuna

31. NEPOZNATI AUTOR

RUŠEVNA KUĆA NA DOKSATU ulje/platno, 32×48 cm Procjena. 2.500-3.000 kuna

32. RUDOLF ALFRED HOGER (1877-1930)

GLAZBENO POPODNE, 1917. ulje/platno, 100×74 cm sign.d.d.k.: R.A.HOGER//917//WIEN Procjena: 10.000-13.000 kuna

33. NIKOLAI VASILIEVICH KHARITONOV (1880-1944)

DJEVOJKA S PERUNIKAMA ulje/platno, 40×63,5 cm sign.d.l.k.: H.XAPNTONOB (ćirilica) Procjena: 25.000-30.000 kuna

34. IPOLIT DANILOVIČ MAJKOVSKI (1885-1963)

MARINA, 1935. ulje/platno, 71×100 cm sign.d.l.k.: I.Majkovski Procjena: 18.500-22.500 kuna

35. FERDO KOVAČEVIĆ (1870-1927)

PREDVEČERJE, oko 1920. ulje/ljepenka, 37×64 cm Procjena: 22.500-30.000 kuna

36. FERDO KOVAČEVIĆ (1870-1927)

KIŠNI DAN, oko 1905. ulje/platno, 33×41 cm sign. d.d.k.: F.Kovačević Procjena: 13.000-15.000 kuna

37. MIHOVIL KRUŠLIN (1882-1962)

ZIMA ulje/platno, 47×63 cm sign.d.d.k.: M Krušlin Procjena: 20.000-25.000 kuna

38. MIHOVIL KRUŠLIN (1882-1962)

ZIMSKI KRAJOLIK ulje/platno, 33,5×45 cm sign.d.d.k.: M.Krušlin Procjena: 10.000-12.000 kuna

39. IVAN TIŠOV (1870-1928)

GLAVA KRISTA ulje/ljepenka, 40×38 cm sign.d.d.k.: I.TIŠOV Isklična cijena: 12.200 kuna

40. BELA ČIKOŠ SESIJA (1864-1931)

VESTALKA ulje/platno, 42,5×34 cm sign.d.l.k.: Csikos Procjena: 7.500-9.000 kuna

41. NASTA ROJC (1883-1964)

BOHINJ, 1924. ulje/platno, 60×70 cm sign.d.d.k.: NR Procjena: 20.000-25.000 kuna

42. NASTA ROJC (1883-1964)

PEJZAŽ SA CRKVOM ulje/ljepenka, 33,5×48,5 cm Procjena: 11.000-13.000 kuna

43. JOSO BUŽAN (1873-1936)

KOŠNJA, 1923. ulje/platno, 50×59 cm sign.d.d.k.: Joso Bužan Procjena: 7.500-9.000 kuna

44. SLAVKO TOMERLIN (1892-1981)

RAZGOVOR UGODNI, 1928. ulje/platno, 68×94,5 cm sign.d.d.k.: Slavko Tomerlin Procjena: 7.500-9.000 kuna

45. SLAVKO TOMERLIN (1892-1981)

PROLJETNA IDILA (VELIKA KOPANICA), 1930. ulje/platno, 68×95 cm sign.d.d.k.: Slavko Tomerlin Procjena. 7.500-9.000 kuna

46. OTON IVEKOVIĆ (1869-1939)

INTERIJER ulje/ljepenka, 46×34,2 cm Procjena: 6.000-7.000 kuna

47. IVANKA BUKOVAC (1899-1978)

KRAJOLIK IZ ČEŠKE ulje/platno, 43×65,5 cm sign.d.l.: Ivanka Bukovac Procjena: 6.000-7.000 kuna

48. NIKOLA REISER (1918-2010)

ZDJELA S VOĆEM ulje/lesonit, 55,3×44,3 cm sign.d.l.k.: Reiser Procjena: 7.000-8.000 kuna

49. ANTE KAŠTELANČIĆ (1911-1989)

ŽENSKI AKT, 1943. ulje/ljepenka, 45,5×32,5 cm sign.g.d.k.: A.Kaštelančić 43 Isklična cijena: 15.000 kuna

50. VILIM SVEČNJAK ((1906-1993)

BOL NA BRAČU II, oko 1970. ulje/platno, 46×62,5 cm sign. g.d.k.: Svečnjak Procjena: 18.000 -22.000 kuna

51. BRUNO BULIĆ (1903-1990)

KRAJOLIK IZ CETINSKOG POLJA, 1956. ulje/lesonit, 48×53 cm sign.d.d.k.: Bulić Procjena: 2.500-3.000 kuna

52. VLADIMIR FILAKOVAC (1892-1972)

KONJ U ŠTALI ulje/platno, 50×73 cm sign.d.d.k.: V.F. Procjena: 9.000-11.000 kuna

53. ZLATKO ŠULENTIĆ (1893-1971)

BENEDIKTINSKI SAMOSTAN U KRKU, 1962-64. ulje/ljepenka, 49,3×70 cm sign.d.d.k.: u monogramu Isklična cijena: 20.000 kuna

54. NIVES KAVURIĆ KURTOVIĆ (1938-2016)

TRAGOM BEZIMENIH ISTINA, 1984. ulje/drvo, 35×40 cm sign.d.d.k.: NIVES KK 84 Procjena: 3.700-4.500 kuna

55. NIVES KAVURIĆ KURTOVIĆ (1938-2016)

KOMPOZICIJA 1, 1966. kombinirana tehnika/drvo, 38,7×41 cm sign. d.d.k.: NIVES KK 66 Procjena: 3.700-4.500 kuna

56. NIVES KAVURIĆ KURTOVIĆ (1938-2016)

VRUĆE JE VAN ZAKLONA SNOVA kombinirana tehnika/drvo, 37,5×33,5 cm Procjena: 3.700-4.500 kuna

57. FRANO ŠIMUNOVIĆ (1908-1995)

PEJZAŽ U DALMACIJI, 1960. ulje/platno, 47,2×93,5 cm sign.d.l.k.: FŠim Procjena: 30.000-35.000 kuna

58. FRANO ŠIMUNOVIĆ (1908-1995)

ZAGORA, 1965-70. ulje/platno kaširano na lesonit, 22×53 cm Isklična cijena: 8.000 kuna

59. SLOBODAN VULIČEVIĆ (1927-2009)

ŽENA, 1959. ulje/platno, 79,5×64,5 cm Procjena: 11.000-13.000 kuna

60. SLOBODAN VULIČEVIĆ (1927-2009)

MRTVA PRIRODA NA STOLU, 1959. ulje/platno, 100×125 cm sign.d.d.: VULIČEVIĆ Procjena: 18.000-20.000 kuna

61. VILKO ŠEFEROV (1895-1974)

MOTOVUN ulje/karton, 36×50,5 cm sign.d.l.k.: V.Šeferov Procjena: 4.500-5.500 kuna

62. VILKO ŠEFEROV (1895-1974)

MOTOVUN II ulje/karton, 36×49 cm sign.d.l.k.: V.Šeferov Procjena: 4.500-5.500 kuna

63. MILJENKO STANČIĆ (1926-1977)

KROVOVI (VIZURA CRKVE) ulje/platno, 60×81 cm sign.d.l.k.: Stančić Procjena: 65.000-75.000 kuna

64. LJUBOMIR PERČINLIĆ (1939-1998)

CRVENI PREDIO, 1962. kombinirana tehnika/platno, 48×60 cm sign.d.d.k.: LJP Procjena: 6.000-7.000 kuna

65. ZLATKO PRICA (1916-2003)

PLODOVI ZEMLJE, 1962. ulje/platno, 67,5×81 cm sign.d.d.k.: Prica 62 Isklična cijena: 45.000 kuna

66. VLADIMIR POTOČNJAK (1924-1997)

MARINA ulje/platno, 75,5×78 cm sign.d.d.k.: V.POTOČNJAK Procjena: 5.000-6.000 kuna

67. IVO KALINA (1925-1995)

PRIMORSKI PEJZAŽ, 1973. ulje/platno, 80×105 cm sign.d.d.k.: Kalina Procjena: 37.000-45.000 kuna

68. EDO MURTIĆ (1921-2005)

VATRENI KRAJOLIK, 1973. ulje/platno, 24,5×42,5 cm sign.d.d.k.: Murtić 91 Procjena: 4.000-5.000 kuna

69. ĐURO PULITIKA (1922-2006)

DUBROVAČKA KUĆA II, 1986. ulje/platno, 40×50 cm sign.d.l.k.: Pulitika Procjena: 22.500-27.000 kuna

70. IVAN RABUZIN (1921-2008)

DVA CVIJETA, 1963 ulje/platno, 24×35 cm sign.d.d.k.: I//R//1963 Procjena: 15.000-18.000 kuna

71. IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932-2004)

PROCESIJA ulje/staklo, 34,5×29 cm sign.d.d.k.: Lacković Ivan Croata Procjena: 7.500-9.000 kuna

72. JOSIP BIFFEL (1933)

KRAJOLIK ulje/platno, 70×90 cm sign.d.d.k.: J.BIFFEL Procjena: 13.000-15.000 kuna

73. VASILIJE JOSIP JORDAN (1934)

NA KUPALIŠTU ulje/platno, 50×60 cm sign.d.d.k.: JORDAN Isklična cijena: 15.000 kuna

74. ĐURO SEDER (1927)

KUĆA U PEJZAŽU ulje/platno, 130×160 cm sign.d.l.k.: SEDER Procjena: 44.000-54.000 kuna

75. MIRJANA MARUŠIĆ GORSKA (1949)

PROLAZ U, 2010. akril/platno, 50×70 cm sign.d.d.k.: Gorska 010 Procjena: 4.500-6.000 kuna

76. NIKOLA REISER (1918-2010)

TRI RUŽE U VAZI ulje/platno, 80×57 cm sign.d.d.k.: Reiser Procjena: 22.400-27.000 kuna

77. ZLATKO PRICA (1916-2003)

CRVENOKOSA, 1993. ulje/platno, 46×60 cm sign.d.l.k.: Prica 93 Procjena: 10.000-13.000 kuna

78. LOVRO ARTUKOVIĆ (1959)

BICIKL, 1999. ulje/platno, 65,4×50,4 cm sign.na poleđini: ARTUKOVIĆ//1999. Procjena: 9.000-11.000 kuna

79. MUNIR VEJZOVIĆ (1945)

ZRINJEVAC ulje/platno, 59,5×68 cm sign.d.l.k.: Vejzović Procjena: 11.000-15.000 kuna

80. MLADEN VEŽA (1916-2010)

SVEUČILIŠNA BIBLIOTEKA, 1995. ulje/platno, 50×60 cm sign.d.l.k.: M.Veža Procjena: 11.000-13.000 kuna

81. VASKO LIPOVAC (1931-2006)

KAPETAN, 1996. perforirani reljef, 48×42,5 cm sign.d.d.k.: VL//96 (u monogramu) Procjena: 35.000-40.000 kuna

82. VANJA RADAUŠ (1906-1975)

DANTE bronca, 35x44x26,5 cm Procjena: 22.000-30.000 kuna

83. VANJA RADAUŠ (1906-1975)

PETRICA KEREMPUH bronca, 42,5x28x23,5 Procjena: 22.000-30.000 kuna

84. NEPOZNATI AUTOR

MLADI PAR PRI RADU bronca, vis. 38,5 Procjena: 6.000-8.000 kuna