1. MIROSLAV KRALJEVIĆ (1885.-1913.)

TUČNJAVA, 1912.
suha igla/papir, 26×36,2 cm (17,5×21 cm), sign.(u motivu)d.l.k.: 1912 MK

Procjena: 8.000 – 10.000 kuna

2. EDO MURTIĆ (1921.-2005.)

APSTRAKTNA
sitotisak/papir kaširan na mdf podlogu, 125×220 cm, sign.d.d.k.: 12/20 Murtić 93

Procjena: 10.000 – 12.000 kuna

3. VILKO SELAN GLIHA (1912.-1979.)

ILUSTRACIJA ZA NASLOVNICU KNJIGE “VLAK U SNIJEGU” MATE LOVRAKA
tempera, tuš/papir, 41×29 cm

Procjena: 3.800 – 5.000 kuna

4. MARIJAN DETONI (1905.-1981.)

ILUSTRACIJA U KNJIZI “DJECA VELIKOG SELA” MATE LOVRAKA, 1993.
tuš/papir, 62,5×47,5 cm, sign.d.l.: Detoni

Procjena: 2.200 – 3.000 kuna

5. IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932.-2004.)

PODRAVSKO SELO
kombinirana tehnika/papir, 45×65,3 cm, sign.d.d.k.: Ivan Lacković Croata

Procjena: 2.500 – 3.000 kuna

6. MENCI CLEMENT CRNČIĆ (1865.-1930.)

AKT DJEVOJKE, 1917.
pastel/karton, 47,5×29,5 cm, sign.d.l.k.: M.Cl.Crnčić//1917

Procjena: 11.500 – 15.000 kuna

7. LJUBO BABIĆ (1890.-1974.)

OREBIĆ, 1957.
pastel/papir, 40,5×55 cm, sign.d.d.k.: Orebić 1957//LJ.B.

8. NIKOLA REISER (1918.-2010.)

CVIJEĆE
akvarel, ulje/papir, 60×45,5,cm, sign.d.d.k.: Reiser

Procjena: 6.000 – 7.500 kuna

9. VILKO ŠEFEROV (1895.-1974.)

KOMPOZICIJA II, 1962.
tempera/platno, 91×73 cm, sign.d.l.k.: V.Šeferov 62

Procjena: 8.000 – 10.000 kuna

10. IVO ŠEBALJ (1912.-2002.)

GITARIST
tempera/papir, 98×67 cm

Procjena: 8.000 – 10.000 kuna

11. VILKO GECAN (1894.-1973.)

ŽENSKI AKT, 1927.
ugljen/papir, 47×59,5 cm, sign.d.d.k.: Gecan //NY1927

Procjena: 3.000 – 3.500 kuna

12. JURE LABAŠ (1936.)

FUTURISTIČKI AKT
kombinirana tehnika/papir, 28,5×41 cm, sign.d.d.k.: LABAŠ

Procjena: 2.000 – 2.400 kuna

13. MIROSLAV ŠUTEJ (1936.-2005.)

MOBILNI KOLAŽ
tempera/papir, 70 x100 cm

14. MIROSLAV KRALJEVIĆ (1885.-1913.)

KRAJOLIK S OGRADOM, oko 1911.
ulje/platno, 38×45 cm

Procjena: 400.000 – 500.000 kuna

15. MENCI CLEMENT CRNČIĆ (1865.-1930.)

PORTRET NOVLJANKE
ulje/platno, 85,5×69 cm

Isklična cijena: 41.000 kuna

16. MIHOVIL KRUŠLIN (1882.-1962.)

KRAJOLIK SA CRKVOM
ulje/platno, 33×52 cm, sign.d.d.k.: M.Krušlin

Procjena: 12.000 – 15.000 kuna

17. MIHOVIL KRUŠLIN (1882.-1962.)

IZ AFRIKE, oko 1927.
ulje/platno, 33×44 cm, sign.d.d.k.: M.Krušlin

Procjena: 8.000 – 10.000 kuna

18. GABRIJEL JURKIĆ (1886.-1974.)

ŽITNA POLJA, 1936.
ulje/ljepenka, 24,8×32,8 cm, sign.d.d.k.: G.J.1936

Procjena: 8.000 – 10.000 kuna

19. JEROLIM MIŠE (1890.-1970.)

MRTVA PRIRODA
ulje/lesonit, 32×36 cm, sign.d.d.k.: J.MIŠE

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

20. NASTA ROJC (1883.-1964.)

PEJZAŽ SA CRKVOM
ulje/ljepenka, 33,5×48,5 cm

Procjena: 10.000 – 13.000 kuna

21. NASTA ROJC (1883.-1964.)

BOHINJ, 1924.
ulje/platno, 60×70 cm, sign.d.d.k.: J.MIŠE

Procjena: 20.000 – 25.000 kuna

22. KRSTO HEGEDUŠIĆ (1901.-1975.)

PODRAVSKO SELO, 1938.
ulje/platno, 64×91 cm, sign.d.d.k.: K.Heg//1938.

Procjena: 22.500 – 30.000 kuna

23. VLADIMIR FILAKOVAC (1892.-1972.)

DJEVOJČICA (KĆERKA JERKA), 1931.
ulje/platno, 34×28 cm, sign.d.l.k.: VFilakovac931

Procjena: 3.700 – 4.500 kuna

24. SLAVKO TOMERLIN (1892.-1981.)

ŽETVA, 1957.
ulje/lesonit, 55×83 cm, sign.d.d.k.: Slavko Tomerlin

Procjena: 4.000 – 5.000 kuna

25. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900.-1962.)

DVA ČAMCA
ulje/platno, 32×45 cm, sign.d.d.k.:Šestić

Procjena: 4.000 – 5.000 kuna

26. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900.-1962.)

POGLED NA SELO
ulje/platno, 33,5×44,5 cm, sign.d.d.k.: Šestić

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

27. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900.-1962.)

ZIMA NA TOMISLAVCU
ulje/platno, 38,4×48,4 cm, sign.d.l.k.: Šestić

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

28. LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900.-1962.)

NA RIJEČNOM RUKAVCU
ulje/platno, 32×46 cm, sign.d.d.k.: Šestić

Procjena: 7.500 – 9.000 kuna

29. VILIM SVEČNJAK (1906.-1993.)

RADNA AKCIJA, 1946.
ulje/ljepenka, 44,4×53,5 cm

Isklična cijena: 16.000 kuna

30. VILIM SVEČNJAK (1906.-1993.)

ZAGORSKI MOTIV
ulje/platno kaširano na karton, 31×36, sign.d.d: Svečnjak

Procjena: 5.000 – 6.500 kuna

31. MARIJAN JEVŠOVAR (1922.-1998.)

NA RIJECI, 1954.
ulje/platno, 61×73 cm, sign.d.d.k.: JEVŠOVAR

Procjena: 6.000 – 7.500 kuna

32. VJEKOSLAV PARAĆ (1904.-1986.)

TRABAKUL, 1965.
ulje/platno, 72×100 cm, sign.d.l.k.: V.Parać

Procjena: 10.000 – 15.000 kuna

33. ZLATKO PRICA (1916.-2003.)

PAYSAGE, 1960.
ulje/platno, 95×112 cm, sign.d.d.k.: Prica 60.

Procjena: 50.000 – 60.000 kuna

34. FRANO ŠIMUNOVIĆ (1908.-1995.)

DALMATINSKA ZAGORA, oko 1960.
ulje/platno, 63×125 cm, sign.d.l.k.: FŠim

Procjena: 40.000 – 50.000 kuna

35. ANTUN MOTIKA (1902.-1992.)

INTERIJER U PLAVOM, oko 1970.
ulje/platno, 92×73,3 cm, sign.d.l.k.: Motika

Procjena: 35.000 – 40.000 kuna

36. IVO KALINA (1925.-1995.)

PRIMORSKI PEJZAŽ, 1973.
ulje/platno, 80×105 cm, sign.d.d.k.: Kalina

Procjena: 35.000 – 45.000 kuna

37. ZLATKO PRICA (1916.-2003.)

PLODOVI ZEMLJE, 1962.
ulje/platno, 67,5×81 cm, sign.d.d.k.: Prica 62.

38. ĐURO SEDER (1927.)

KUĆA U PEJZAŽU
ulje/platno, 130×160 cm, sign.d.l.k.: SEDER

39. ZLATKO PRICA (1922.-2003.)

U LAGUNI, 1982.
ulje/platno, 130×162 cm, sign.d.d.k.: Prica 82.

Procjena: 90.000 – 120.000 kuna

40. IVO VOJVODIĆ (1923.-1994.)

KOMIŽA, 1987.
ulje/platno, 50×70 cm, sign.d.d.k.: I.Vojvodić

Procjena: 13.500 – 16.000 kuna

41. IZVOR OREB (1946.)

JUTRO U VELOJ LUCI, 1987.
ulje/platno, 72×100 cm, sign.d.d.k.: I. Oreb 87

Procjena: 15.000 – 20.000 kuna

42. OTON GLIHA (1914.-1999.)

KRČKI PEJZAŽ
ulje/platno, 50×70 cm, sign.d.d.k.: O.GLIHA

Procjena: 13.000 – 15.000 kuna

43. ANTUN BORIS ŠVALJEK (1951.)

TRENING I, 1975.
ulje/platno, 180×135 cm, sign.d.l.k.: 19741975BORISŠVALJEK

44. MIRJANA MARUŠIĆ GORSKA (1949.)

ENERGIJA, 2017.
ulje/platno, 73×90 cm, sign.d.d.k.: GORSKA

Isklična cijena: 7.400 kuna

45. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983.)

S AUTOPUTA I, 2008.
ulje/aluminij, 76×100 cm, sign.d.d.k.: A.Ivanišić 2008

Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

46. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983.)

S AUTOPUTA II, 2008.

Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

47. ANDRIJA IVANIŠIĆ (1983.)

S AUTOPUTA III, 2008.

Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

48. JURAJ ŠKARPA (1881.-1952.)

BOL, 1940.
orahovo drvo, visina 61 cm, sign.na podnožju: ŠKARPA

Isklična cijena: 78.000 kuna

49. ROBERT FRANGEŠ MIHANOVIĆ (1872.-1940.)

NIKA, 1920.
brončani reljef, 32,4×14 cm

Isklična cijena: 4.000 kuna

50. VASKO LIPOVAC (1931.-2006.)

KAPETAN, 1996.
perforirani reljef, 48×42,5 cm, sign.d.d.k.: VL//96 (u monogramu)