1. MENCI CLEMENT CRNČIĆ (1865-1930)

BAKAČEVA KULA, oko 1910. bakropis u boji/papir, 68×89 cm sign.d.d.k.: M.Cl.Crnčić Procjena: 6.000-8.000 Kn

2. SALVADOR DALI (1904 – 1989)

BEHOLD THOU ART FAIR, 1972. kolorirani bakropis, zlatna prašina/papir; 51,5×31,5 cm sign.d.d.k.: Dali Procjena: 3.500 – 4.500 kuna

3. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)

APSTRAKTNA, 1993. sitotisak/papir, kaširano na lesonit; 122×209 cm sign.d.d.k.: Murtić 93 Procjena: 10.000 – 12.000 kuna

4. MIROSLAV ŠUTEJ (1936 – 2005)

ŽENA, 1987. sitotisak/papir; 185×96 cm; sign.: 25/1987 Procjena: 8.000 – 10.000 kuna

5. IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932 – 2004)

PODRAVSKO SELO kombinirana tehnika/papir; 45×65,3 cm sign.d.d.k.: Ivan Lacković Croata Procjena: 2.500 – 3.000 kuna

6. SLAVA RAŠKAJ (1877 – 1906)

DVORAC SA ČEMPRESIMA, 1899-1900. akvarel/papir; 12×16 cm Procjena: 15.000 – 18.000 kuna

7. SLAVA RAŠKAJ (1877 – 1906)

DVORAC SA ČETVEROUGLATIM KULAMA, 1899-1900. akvarel/papir, 12×16 cm Procjena: 15.000 – 18.000 kuna

8. SLAVA RAŠKAJ (1877 – 1906)

IRIS, 1893. olovka/papir; 31,7×20 cm sign.d.d.k.: Slava 93 Procjena: 12.000 – 15.000 kuna

9. MIROSLAV ŠUTEJ (1936 – 2005)

BEZ NAZIVA, 1985. kombinirana tehnika/papir; 84×70 cm sign.d.d.k.: 85 Šutej Procjena: 11.000 – 15.000 kuna

10. ANTUN ZUPA (1987 – 1969)

DVORIŠTE tempera/papir; 56×46 cm sign.d.l.k.: A ZUPA Procjena: 3.000 – 3.500 kuna

11. MATKO TREBOTIĆ (1935.)

GUNDULIĆEV SAN kombinirana tehnika/papir; 46,5×34,7 cm Procjena: 3.000 – 4.000 kuna

12. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)

APSTRAKTNA, 1974. gvaš/papir; 62×46 cm sign.d.l.k.: Murtić 74 Procjena: 10.000 – 12.000 kuna

13. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)

APSTRAKTNA II, 2002. gvaš/papir; 33,2×46 cm sign.d.d.k.: 02//EMurtić Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

14. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)

DUBROVNIK, 2001. gvaš/papir; 23,5×34,8 cm sign.d.d.k.: Murtić 2001 Procjena: 4.000 – 5.000 kuna

15. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)

STIJENA, 1997. gvaš, kreda/papir; 20,5×23,5 cm sign.d.d.k.: Murtić 97 Procjena: 2.500 – 3.000 kuna

16. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)

MASLINIK gvaš/papir; 59×89 cm sign.d.d.k.: E.M. Procjena: 15.000 – 20.000 kuna

17. EDO MURTIĆ (1921 – 2005)

APSTRAKTNO, 1981. emajl/lim; 54,5×48,5 cm sign.d.d.k.: Murtić 81 Procjena: 7.000 – 8.000 kuna

18. IVO ŠEBALJ (1912 . 2002)

GITARIST tempera/papir; 98×67 cm Procjena: 11.000 – 15.000 kuna

19. VILKO ŠEFEROV (1895 – 1974)

KOMPOZICIJA II, 1962. tempera/platno; 91×73 cm sign.d.l.k.: V. Šeferov 62 Procjena: 8.000 – 10.000 kuna

20. BORIS BUĆAN (1947)

TENISAČICE, 1987. olovke u boji, pastel/papir; 200×190 cm sign.d.d.k.: Boris Bućan//1987 Procjena: 25.000 – 30.000 kuna

21. MERSAD BERBER (1940 – 2012)

DJEVOJČICA I DJEVOJKA olovke u boji, pastel/papir; 64×45 cm sign.d.d.k.: Mersad Berber Procjena: 5.000 – 6.000 kuna

22. NEPOZNATI AUTOR

RUŠEVNA KUĆA NA DOKSATU ulje/platno; 32×48 cm Procjena: 2.500 – 3.000 kuna

23. RUDOLF ALFRED HOGER (1877 – 1930)

GLAZBENO POPODNE, 1917. ulje/platno; 100×74 cm sign.d.d.k.: R.A. Hoger//917//WIEN Procjena: 10.000 – 13.000 kuna

24. ALEKSEI VASILIEVICH HANZEN (1876 – 1937)

JEDRILICE ulje/platno; 17×60 cm sign.d.d.k.: A.HANZEN Procjena: 6.000 – 8.000 kuna

25. MENCI CLEMENT CRNČIĆ (1865 – 1930)

UZ MORSKU OBALU ulje/platno; 33×47 cm sign.d.l.k.: M.Cl.Crnčić Procjena: 22.000 – 25.000 kuna

26. MIHOVIL KRUŠLIN (1882 – 1962)

KAPELICA ulje/platno; 50×35 cm sign.d.d.k.: M. Krušlin Procjena: 12.000 – 15.000 kuna

27. NIKOLAI VASILIEVICH KHARITONOV (1880 – 1944)

DJEVOJKA S PERUNIKAMA ulje/platno; 40×63,5 cm sign.d.l.k.: H.XAPITONOB (čirilica) Procjena: 30.000 – 37.500 kuna

28. BRANKO ŠENOA (1879-1939)

PODRAVSKA SLATINA, oko 1924. ulje/platno, 62×91 cm Procjena: 25.000-30.000 kuna

29. JOSO BUŽAN (1873-1936)

DOGOVOR, 1920. ulje/platno, 46,5×45,5 cm; sign. d.d.k.: Joso Bužan Procjena: 3.000-4.000 kuna

30. SLAVKO TOMERLIN (1892-1981)

RAZGOVOR UGODNI, 1928. ulje/platno, 68×94,5 cm sign.d.d.k.: Slavko Tomerlin Procjena: 7.500-9.000 kuna

31. SLAVKO TOMERLIN (1892-1981)

PROLJETNA IDILA (VELIKA KOPANICA), 1930. ulje/platno, 68×95 cm sign.d.d.k.: Slavko Tomerlin Procjena: 7.500-9.000 kuna

32. TOMISLAV KRIZMAN (1882-1955)

DVORAC (OROSLAVLJE) ulje/platno, 53,7×48 cm, sign.nema Procjena: 9.000-11.000 kuna

33. MARKO RAŠICA (1883-1963)

PRIMORSKI PEJZAŽ, oko1930. ulje/platno, 50×40,5 cm sign.d.d. i d.l.:Marko Rašica Procjena: 6.000-8.000 kuna

34.LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900-1962)

OPATOVINA ulje/lesonit; 27,3×33,3 cm sign.d.l.k.: Šestić Procjena: 7.000-8.000 kuna

35.LJUDEVIT ŠESTIĆ (1900-1962)

TKALČIĆEVA ULICA ulje/lesonit, 24×31,5 cm sign.d.d.k.: Šestić Procjena: 7.000-8.000 kuna

36. VLADIMIR BECIĆ (1886-1954)

PORTRET MLADE DJEVOJKE, 1951. ulje/platno, 37,5×27,3 cm sign.-d.l.k.: VladBecić//951 Procjena: 15.000-20.000 kuna

37. ANDRIJA MAUROVIĆ (1901-1981)

JOSIP BROZ ulje/platno, 74×61,5 cm sign.d.d.k.: Maurović Procjena: 10.000-12.000 kuna

38. ZLATKO ŠULENTIĆ (1893-1971)

KLAUNI, 1926. ulje/platno, 85×74,5 cm Procjena: 30.000-36.000 kuna

39. VILIM SVEČNJAK (1906-1993)

ČEMPRES ulje/platno, 46×62,5 cm sign.g.d.k.: Svečnjak Procjena: 18.000-22.000 kuna

40. JOZO JANDA (1911-1998)

PLOMIN komb. tehnika/platno, 95×65 cm sign.d.d.k.: Janda Jozo Procjena: 5.000-6.000 kuna

41. KREŠIMIR KATIĆ (1919-1994)

VISOKA ULICA, 1983. ulje/platno, 52,8×61,8 cm sign.d.d.k.: Krešimir Katić 83. Procjena: 2.000-3.000 kuna

42. FRANO ŠIMUNOVIĆ (1908-1995)

PEJZAŽ U DALMACIJI, 1960. ulje/platno, 47,2×93,5 cm sign.d.l.k.: FŠim Procjena: 30.000-35.000 kuna

43. MILJENKO STANČIĆ (1926-1977)

KROVOVI (VIZURA CRKVE) ulje/platno, 60×81 cm sign.d.l.k.: Stančić Procjena: 70.000-80.000 kuna

44. ĐURO PULITIKA (1922-2006)

CRVENA KUĆA ulje/platno, 46,5×55,5 cm sign. d.sredina: Đ.Pulitika Procjena: 30.000-36.000 kuna

45. ĐURO PULITIKA (1922-2006)

DUBROVAČKA KUĆA II, 1986. ulje/platno, 40×50 cm sign.d.l.k.: Pulitika Procjena: 22.500-30.000 kuna

46. NEVENKA ĐORĐEVIĆ (1899-1975)

ulje/platno, 81,5×68 cm Isklična cijena: 20.500 kuna

47. IVAN RABUZIN (1921-2008)

DVA CVIJETA, 1963. ulje/platno, 24×35 cm sign.d.d.k.: I//R//1963 Procjena: 15.000-18.000 kuna

48. IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932-2004)

SRETNI PAR, 1969. ulje/staklo, 43×38,5 cm sign.d.d.k.: Lacković Ivan Croata Procjena: 10.000-12.000 kuna

49. IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932-2004)

ŠUMA, oko 1975. ulje/staklo, 25,5×20 cm sign. d.l.k.: Ivan Lacković Croata Procjena: 6.500-7.500 kuna

50. MARTIN MEHKEK (1936-2014)

SELJAK S CIGARETLINOM, 1975. ulje/staklo, 33,5×40 cm sign.d.d.k.: M.Mehkek 1975 Procjena: 4.500-5.500 kuna

51. VLADIMIR POTOČNJAK (1924-1997)

MARINA ulje/platno, 75,5×78 cm sign.d.d.k.:V.POTOČNJAK Procjena: 5.000-6.000 kuna

52. IZVOR OREB (1946)

BARKA, 2006. ulje/platno, 27×41 cm sign.d.d.k.: I.Oreb 06 Procjena: 5.000-6.000 kuna

53. IVICA PROPADALO (1950)

SAMOĆA ulje/platno, 47×39 cm sign.d.d.k.: Propadalo Procjena: 3.000-3.700 kuna

54. IVICA PROPADALO (1950)

GRADIĆ ulje/platno, 47×39 cm sign.d.d.k.: Propadalo Procjena: 3.000-3.700 kuna

55. NIKOLA REISER (1918-2010)

TRI RUŽE U VAZI ulje/platno, 80×57 cm sign.d.d.k.: Reiser Procjena: 22.400-30.000 kuna

56. ZLATKO PRICA (1916-2003)

CRVENOKOSA, 1993. ulje/platno, 46×60 cm sign.d.l.k.: Prica 93 Procjena: 10.000-13.000 kuna

57. NINA IVANČIĆ (1953.)

APSTRAKTNA, 1980. ulje/platno, 90×75 cm Procjena: 6.000-8.000 kuna

58. JOSIP TROSTMANN (1938)

PEJZAŽ, 2004. ulje/lesonit, 33×33 cm sign.d.lijevo: Trostmann 04. Procjena: 4.000-5.000 kuna

59. BRANIMIR DOROTIĆ (1951.)

BIRTIJA, 1980. ulje/platno kaširano na drvo, 45×47 cm sign.nema Procjena: 1.000-1.300 kuna

60. MUNIR VEJZOVIĆ (1945.)

ZRINJEVAC ulje/platno, 59,5×68 cm sign.d.l.k.: Vejzović Procjena: 11.000-15.000 kuna

61. MLADEN VEŽA (1916-2010)

SVEUČILIŠNA BIBLIOTEKA, 1995. ulje/platno, 50×60 cm Procjena: 11.000-13.000 kuna

62. VASKO LIPOVAC (1931-2006)

KAPETAN, 1996. perforirani reljef, 48×42,5 cmž Procjena: 35.000-40.000 kuna

63. VANJA RADAUŠ (1906-1975)

DANTE bronca, 35x44x26,5 cm Procjena: 22.000-30.000 kuna

64. VANJA RADAUŠ (1906-1975)

PETRICA KEREMPUH bronca, 42,5×23,5 cm Procjena: 22.000-30.000 kuna

65. NEPOZNATI AUTOR

MLADI PAR PRI RADU bronca, cca. 38,5 cm Procjena: 6.000-8.000 kuna